Apie projektą „Kam to reikia?!“

Dalinis portalo finansuotojas:

Profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia?!“ yra tarpininkas tarp verslo profesionalų, norinčių dalintis savo patirtimi, bei mokyklų, siekiančių mokiniams suteikti reikiamų žinių. Tai  - gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o moksleiviai skatinami kurti, mokytis ir tikėti savimi.

„Kam to reikia?!“ internetinėje platformoje prisiregistravę mokytojai gali siūlyti pamokas ar kitokios formos mokymosi projektus, į kuriuos norėtų įtraukti verslo profesionalus su jų praktinėmis žiniomis ir patirtimi. Verslo profesionalai savo ruožtu gali teikti idėjas ir pasiūlymus, kaip jie galėtų praturtinti mokytojų veiklas su mokiniais.

Trumpai tariant, čia susitinka mokyklų poreikiai ir praktikų teikiamos galimybės. Atradę patinkančią projekto idėją, mokytojas ir profesionalas mūsų svetainėje gali susisiekti vienas su kitu ir suorganizuoti gyvą projekto pristatymą mokiniams.

 

Gyvosios teorijos pamokos

Projekte užsiregistravusiems dalyviams siūlome neapsiriboti vien tradiciniais mokymo būdais ir pagalvoti ir apie kitas formas, pavyzdžiui: 

  • Klasėje vykstanti pamoka, į kurią galima pasikviesti norimos srities profesionalą ir kartu su juo pristatyti pasirinktą temą mokiniams;
  • Ekskursija į įmonę, kurioje galima susipažinti su jos „virtuve“;
  • Šešėliavimas - galimybė mokiniams praleisti visą dieną su įmonės darbuotoju stebint jo kasdienį darbą, padedant jam atlikti tam tikras užduotis;
  • Įvairi veikla, kuri suburia mokinius, mokytoją ir profesionalą bendram tikslui, pavyzdžiui, padaryti fizikos eksperimentą, sukurti stebinantį meno kūrinį ar surengti parodą;

Tikime, kad kiekvienas dirbantis žmogus yra įdomus ir turi ką papasakoti mokiniams. Jei ir Jūs norėtumėte pasidalinti savo žiniomis, patirtimi ar idėjomis, ar galbūt esate mokytojas, norintis paįvairinti pamokas mokiniams, prisijunkite prie  „Kam to reikia?!“. Pažadame, bus įdomu ir naudinga!