Kviečiame dalyvauti Nacionalinėje karjeros savaitėje

2014-11-04

 

Iniciatyvą globoja:

 

Baigiant mokyklą vaikams sunku pasirinkti sau tinkamą profesiją ir ateities kelią – moksleiviai tiesiog nežino, kuo galėtų tapti bei kokių karjeros galimybių turi įvairių sričių profesionalai. Tačiau pasitelkdami į pagalbą konkrečius organizacijų darbuotojus, mokytojai gali vaikus supažindinti su įvairiomis profesijomis. Jų atstovai moksleiviams papasakos svarbiausius dalykus apie jiems aktualų karjeros kelią!

Siekdami suteikti galimybę moksleiviams susipažinti su profesijų įvairove, globojami Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, 2014 m. lapkričio 24-28 d. Lietuvos mokyklose organizuojame Nacionalinę karjeros savaitę.

Jos metu mokyklose Lietuvos miestuose ir miesteliuose vyks įvairių organizacijų atstovų ir moksleivių susitikimai, kurių metu įvairių sričių specialistai moksleiviams pasakos apie savo veiklą.

Kviečiame visus mokytojus bei organizacijų darbuotojus prisijungti prie šios iniciatyvos ir tapti moksleiviams kelrodėmis žvaigždėmis, kurios ne tik supažindina vaikus su įvairiomis profesijoms, bet ir padeda vaikams pasirinkti savo karjeros kelią! 

Kaip dalyvauti organizacijai?

Dalyvavimas Nacionalinėje karjeros savaitėje – labai paprastas:

  •  jei dar Jūsų organizacijos nėra mūsų iniciatyvoje, užsiregistruokite portale www.kamtoreikia.lt, o mes susisieksime su jumis ir padėsime atlikti kitus žingsnius.
  •  jei jau dalyvaujate iniciatyvoje, Jums tereikia pasirinkti norimo mokytojo projektą portale www.kamtoreikia.lt pavadinimu „Nacionalinė karjeros savaitė“ (atkreipkite dėmesį, kad tokius projektus siūlys daug mokytojų – pasirinkite projektą tame mieste, kur jį įgyvendinti bus patogiausia), suderinti susitikimo detales ir tuomet jau vykti dalintis savo praktine patirtimi su moksleiviais.

Kaip dalyvauti mokyklai?

Dalyvavimas Nacionalinėje karjeros savaitėje – labai paprastas:

  • jei dar Jūsų mokykla nėra registruota iniciatyvoje, užsiregistruokite portale www.kamtoreikia.lt, susisiekę su Jumis aktyvuosime ir paaiškinsime kitus žingsnius;
  • jei jau esate užsiregistravę iniciatyvoje, portale www.kamtoreikia.lt sukurkite projektą pavadinimu „Nacionalinė karjeros savaitė 2014“ (taip praktikams jį rasti bus paprasčiau),
  • aprašykite projektą. Patogumo dėlei galite naudoti mūsų sukurtą aprašymą: „Kviečiame įvairių sričių profesionalus susitikti su moksleiviais, pristatyti savo profesijas, pasidalinti savo patirtimi ir tapti mokinimas kelrode žvaigžde. Norėtume pakviesti Jus į savo mokyklą arba atvykti į Jūsų organizaciją – dėl detalių susitartume. Ačiū!“,
  • projektui iliustruoti pasirinkite nuotrauką iš mūsų galerijos;
  • praktikui pasirinkus Jūsų projektą, susiderinkite detales, projekto derinimo lange ir laukite susitikimo.

 

Suteikite savo mokiniams galimybę žinoti, ką jie norėtų ir galėtų veikti po mokyklos! Jei Jums kiltų bet kokių klausimų, būtinai susisiekite su mumis – pagelbėsime!

Ieva Janonytė
„Kam to reikia?!” projekto koordinatorė
Tel. +370 687 70303
El.paštas: ieva@kamtoreikia.lt

Visos naujienos